הנהלת החברה

איתי בן אבי
מנכ"ל

לאיתי ניסיון עשיר של שנים רבות בניהול ותפעול חברות גדולות ומוכרות במשק הישראלי. מומחה בהובלת מהלכי התייעלות ובניית תהליכי עבודה לשיפור השירות לרבות בפרויקטים מסוג B.O.T.

מרצה בתחומי הניהול והתפעול במרכז הבניה הישראלי וחבר נבחרת הדירקטורים של ישראל.

קודם לתפקידו זה בקבוצה, כיהן כמנכ"ל במשך 5 שנים בחברת "נתון ניהול נכסים".

לאיתי תואר ראשון B.Sc בהנדסת תעשייה וניהול, ותואר שני M.B.A  במנהל עסקים, שניהם בהצטיינות יתרה.

איציק לביאד
מנהל תפעול מרחב דרום

איציק בעל ניסיון של כ-30 שנים בחיל האוויר במגוון תחומים הנוגעים לעולם התעופה .

כמו כן בעל ניסיון עשיר בניהול צוותים, תפעול ואחזקה במבנים ותשתיות מורכבות חשמליות ואלקטרומכניות. איציק הינו רס"ן במילואים ,במסגרת שירותו בחיל אויר שימש כקצין הבטיחות של בסיס חצרים.

לירון ארז
מנהל תפעול מרחב מרכז

ללירון ניסיון של למעלה מ- 15 שנים בתחום התפעול, הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה בחברות ציבוריות ורב לאומיות, באיפיון ייעול והטמעה של שיטות ותהליכי עבודה בניהול ותפעול.

ללירון תואר B.A  בתקשורת.

ניר חג'בי
מנהל תפעול עיר הבה"דים

לניר ניסיון עתיר ורב שנים במערכת הצבאית בתפקידי פיקוד ולוחמה בכירים, בניהול מערכות גדולות עתירות משאבים, לוגיסטיקה וכח אדם. ניר מנהל ומוביל את הצוותים המקצועיים בעיר הבה"דים על כל ממשקיה הגדולים והמורכבים בתחומי אחזקה, לוגיסטיקה, תפעול  מגורים.

בעל תואר שני MBA במנהל עסקים, ותואר ראשון BA במנהל ומדיניות ציבורית.

נמרוד ציוני
מנהל תפעול מרחב צפון

לנמרוד ניסיון תעסוקתי מעל לשני עשורים בתחום התפעול בחברות גדולות טכנולוגיות וסולאריות, ניהול פרויקטים, הובלת תהליכים לוגיסטים, טכניים ותפעוליים.

בעל תואר הנדסאי חשמל.

דורון אלוני
מנהל תפעול מרחב צפון

לדורון ניסיון רב של למעלה מ-3 עשורים בתחום התפעול האחזקה והלוגיסטיקה ,בחברות גדולות וציבוריות ובבתי חולים .בעל ניסיון עשיר בניהול צוותים מקצועיים ובפתרון בעיות טכניות מורכבות .לדורון תואר הנדסאי אלקטרוניקה ובעל רישיון חשמלאי ראשי.

עדי גם זו לטובה
רו"ח – מנהלת כספים

לעדי ניסיון עשיר ורב שנים בתפקידי ניהול כלכליים ,בקרה על תקינותם של מהלכים פיננסים ,כמו גם בניה ניהול ובקרה על תקציבים גדוליםלעדי תואר B.A    בניהול עסקים וחשבונאות ורישיון רו"ח מוסמך.