נתון ניהול

שרותי תפעול ואחזקה

שירותי התפעול והאחזקה שלנו ניתנים במגוון תחומים רחב. תחומי פעילותה של החברה כוללים:

  • ניהול מערך האחזקה של מבנים תוך התמחות בכל המערכות: מיזוג אוויר, חשמל במתח גבוה/נמוך, גילוי וכיבוי אש, אוורור ופינוי עשן, מעליות ודרגנועים, גנרטורים, אינסטלציה, מערכות לטיפול במים ומערכות בקרת מבנה, תאורה ובינוי.
  • אחזקה מונעת: החברה מנהלת את מערך ופעילות האחזקה המונעת באמצעות מערכת ממוחשבת שמנהלת פעילות יזומה, במטרה לצמצם ככל האפשר את כמות התקלות המשביתות לשמר ולהאריך את חיי המערכות בנכס.
  • אחזקת שבר: מנוהלת ע"י מוקד ממוחשב (help desk) המקבל את הקריאה לתקלה באמצעים ממוחשבים כגון: מחשב, אפליקציה, או קריאה טלפונית.
  • גיבוי לכוח אדם: השלמת כוח אדם הנעדר כתוצאה מחופשות, מחלה, שירות מילואים ועוד.
  • פעילות מול קבלני משנה: ניהול ופיקוח על קבלני משנה ועובדיהם המעורבים בפעילות בנכס. נתון תפעול ואחזקה מעסיקה צוות מקצועי ואיכותי, הכולל אנשי מקצוע מוכשרים ומומחים בתחומם: מהנדסים, הנדסאים, טכנאים, חשמלאים, מסגרים, רתכים, שרברבים, טכנאי מיזוג אוויר, עובדי בינוי ואחרים. במסגרת מדיניות החברה, השואפת לטפח את עובדיה למקצוענות ולמיומנות גבוהה, כל העובדים עוברים הכשרה רלוונטית ועוברים השתלמויות שוטפות לגבי המערכות השונות אותם הם מתפעלים.
  • ניהול מעורב בסטנדרטים מחמירים: על מנת להבטיח ללקוחות החברה שירות אדיב ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, הנהלת החברה מעורבת בתפעול השוטף של הנכסים ושומרת על קשר יומיומי עם העובדים הפועלים בשטח. כל פעילותם של עובדי האחזקה מתוכננת ומבוקרת בתקן ISO 9001 ובמדדים ויעדים תפעוליים שהוגדרו מראש על-ידי מהנדסי החברה ומנהליה. מהנדסי החברה פועלים באופן שוטף לגיבוש אופי ופעילויות האחזקה המתאימים לכל נכס.