אודותינו

החברה, המתמחה בפרויקטים מסוג BOT ו-PFI, אחראית על תפעול של עשרות אתרים בפרישה ארצית. לנתון תפעול ארבעה סניפים בארץ, ולקוחותיה נהנים משירות מהיר ומקצועי שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.

נתון תפעול ואחזקה מספקת ייעוץ תפעולי הוליסטי – החל משלב תכנון המבנה ועד אכלוסו המלא, בשיתוף פעולה מלא עם אדריכלים ומתכנני המערכות השונות של המבנים.

כחלק מקבוצת נתון, אנו  פועלים  כאינטגרטור (one stop shop) שמספק את כלל שירותי התפעול הנדרשים לכל לקוח, על-מנת לשחררו לתחום התמחותו ולפעילותו השוטפת ב"ראש שקט"

בין לקוחותינו נמנים חברות ענק כגון בנקים, חברות ביטוח, תקשורת , ומוסדות כגון קריות הממשלה, משרד הביטחון, בתי חולים, מפעלים ואוניברסיטאות. לקוחותינו נהנים מזמינות גבוהה, אמינות ושקיפות מלאה, ומרוויחים מצמצום עלויות ומשמירה על איכות הסביבה. הודות למערכת חכמה של תפעול ואחזקה, המתכוננת ומבוקרת על פי תקן ISO 9001 ובהתאם למדדים ויעדים תפעוליים שנקבעים על-ידי מהנדסי החברה ומנהליה, החברה מתפעלת נכסים בסטנדרט הגבוה ביותר בשוק.

odot-pic

ה"אני מאמין" שלנו

הלקוח כנכס: אנו רואים בלקוח את הנכס החשוב ביותר של החברה. בהתאם לכך, אנו פועלים לספק לכל לקוח ולקוח חוויית שירות נעימה. כחלק ממדיניות זו, אנו מבצעים סקרי שביעות רצון תקופתיים, ומקיימים מפגשים שוטפים עם לקוחותינו במטרה לנהל דיאלוג פתוח על צורכיהם המשתנים, ולקבל משוב ישיר ובלתי אמצעי על איכות השירות שהם מקבלים

אמינות וזמינות:   אנו רואים בעמידה בלו"ז ערך חשוב , ומקפידים על זמני תגובה מהירים בכל פנייה.

שמירה על איכות הסביבה: אנו מקפידים על שמירה על הסביבה בכל פעילות שאנו מבצעים,  ופועלים למתן פתרונות לחיסכון באנרגיה, ביניהם ייצור חשמל על ידי מערכות סולריות, שיטות מתקדמות לחסכון במים, אגירה וטיפול במים

חיסכון וצמצום עלויות: אנו שואפים לפעול באופן אופטימלי וכפועל יוצא לצמצם עלויות והוצאות כלזאת, בשקיפות מלאה מול הלקוח.

טיפוח למצוינות ומנהיגות עצמאית: אנו פועלים לטיפוח המצוינות של עובדינו באמצעות הכשרה, הסברה והדרכה שוטפת .

מגוון פרויקטים ולקוחות

נתון תפעול ואחזקה מספקת את שירותיה למגוון פרויקטים מורכבים, מתוך מודעות לכך שהושקעו משאבים רבים במבנים ובמערכות המתקדמות והחכמות שהותקנו בהם. במהלך השנים, גיבשנו  קהילת לקוחות מרוצה ונאמנה המשתמשת בשירותינו באופן שוטף.

לקוחותינו פרושים בכל הארץ וכוללים בנייני משרדים, חברות היי-טק, חברות סלולר ותקשורת, אוניברסיטאות ומכללות, קריות ממשלה, רשויות מקומיות, קניונים ומרכזים מסחריים, בנקים וחברות ביטוח, בתי חולים, מפעלים ומוסדות רפואיים גדולים.

חזון הקבוצה וערכיה

כחלק מקבוצת נתון, אנו שואפים להוביל את ענף ניהול, תפעול ומתן השירותים לנכסים ואתרים ללא פשרות, ומתוך מחויבות עמוקה להעניק ערך מוסף מהותי ומבדל ללקוחות שלנו, המבוסס על עקרונות אלה:

  • אנו מציבים את הלקוח במרכז העשייה. עובדי החברה ומנהליה מחויבים להקשיב, להבין ולגלות רגישות מירבית לצורכי כל לקוח.
  • אנו מספקים חוויית שירות ייחודית ומקצועית, ללא פשרות.
  • אנו שואפים תמיד ליצור תחושה של שייכות, גאווה ומחויבות הדדית בקרב עובדינו.
  • אנו שואפים תמיד ליחסי אמון וכבוד הדדי עם הספקים והשותפים העסקיים שלנו.
  • אנו מחויבים לקידום מנהיגות ניהולית עצמאית, יוזמת, הישגית וגמישה.

בואו להיות חלק ממשהו גדול

reka-odot-m